Італійська група «Rhapsody Of Fire» підписала контракт з лейблом AFM

13/12/2012

Група Rhapsody Of FireІталійський музичний колектив «Rhapsody Of Fire» підписався на лейбл AFM. Про це повідомили самі симфо-пауэр-металісти.
 
Група «Rhapsody Of Fire» підписала контракт з лейблом AFM на розповсюдження своїх матеріалів по всьому світу. З моменту виходу дебютної платівки італійських симфо-пауер-металістів «Legendary Tales» (1997), характерний звук «Rhapsody Of Fire», у якому застосовуються елементи саундтрекової музики, пауер-металу і класики, є найкращою демонстрацією слова «епічний».

Учасники групи сказали із цього приводу: «Відігравши у 2012 році світовий тур на підтримку платівки «From Chaos To Eternity», в ході якого ми виступили в Латинській Америці, США, в Канаді і по всій Європі, ми стали ще більш спрямовані на продовження своєї творчості і написання нової цікавої музики. Тепер ми нарешті з гордістю повідомляємо про те, що «Rhapsody Of Fire» підписалася на чудовий лейбл AFM. Цей новий епічний початок і ми вже працюємо над різними проектами».
 
До складу групи входять: вокаліст Fabio Lione, клавішник Alex Staropoli, гітарист Roberto De Micheli, гітарист Tom Hess, басист Oliver Holzwarth і барабанщик Alex Holzwarth. Перший виступ «Rhapsody Of Fire» у цьому складі відбулося шостого квітня 2012 року на «PPM Fest» у залі «Lotto Mons Expo» у Монсі (Бельгія).
 
Нагадаємо, що Alex Staropoli та гітарист групи Luca Turilli в минулому році оголосили про своє рішення йти різними шляхами. Staropoli з юридичних причин продовжує виступати під вивіскою «Rhapsody Of Fire». Turilli же грає під ім'ям «Rhapsody» (первинна назва колективу) разом з гітаристом Dominique Leurquin, басистом Patrice Guers, вокалістом Alessandro Conti і барабанщиком Alex Landenburg.
 
Остання платівка «Rhapsody Of Fire» під назвою «From Chaos to Eternuty» була випущена у липні минулого року на лейблі Nuclear Blast. Вона стала останньою роботою групи з фентезійного циклу, який розпочався у 1997 році виданням дебютної роботи італійських симфо-пауэр-металістів «Legendary Tales».

Повернутися до списку публікацій