Куртка Джорджа Харрісона продана на аукціоні за 110 тисяч фунтів

13/12/2012

Куртка Джона ХарісонаШкіряна куртка гітариста Beatles Джорджа Харрісона часів виступів групи у Гамбурзі на початку 1960-х років була продана в середу на аукціоні Bonhams в Лондоні за 110,5 тисяч фунтів стерлінгів, зазначається у повідомленні аукціону.
 
Харрісон купив чорну куртку в Німеччині приблизно за п'ять фунтів і протягом багатьох місяців одягав її на концертах. У ній же він неодноразово виступав потім у легендарному клубі Ліверпуля Cavern.
 
Шкіряні черевики Харрісона, модель яких стала популярна завдяки Beatles, пішли з молотка за 61,3 тисячі фунтів. Помаранчева сорочка музиканта такого ж фасону, що і та, яка була на ньому під час організованого ним добродійного концерту для Бангладешу 1971 року, пішла за 23,8 тисячі фунтів.
 
Всі речі музиканта були виставлені на продаж його братом Гарі та іншими членами сім'ї. Серед інших лотів торгів була гітара, на якій грали музиканти в групі The Quarry Men, з якої згодом вийшли Beatles. Інструмент разом з листом Пола Маккартні, який підтверджуює достовірність гітари, був проданий за 43,3 тисячі фунтів.

Повернутися до списку публікацій