Леді Гага подякувала Медведєву за підтримку геїв

13/12/2012

Леді ГагаАмериканська співачка Леді Гага подякувала Дмитру Медведєву за підтримку геїв. Повідомлення про це вона розмістила у своєму твіттері.
 
Співачка висловила подяку прем'єр-міністру РФ за те, що він не підтримує пропаганду проти гомосексуалістів, яка заохочується його партією, і подякувала за те, що натомість він підтримує її "шоу і фанатів по всій Росії".
 
Так Леді Гага відреагувала на інтерв'ю Дмитра Медведєва журналістам п'яти російських телеканалів, яке він дав 7 грудня. У ході інтерв'ю глядач телеканалу "Дощ", який представився співробітником прес-служби "Єдиної Росії" і при цьому відкритим геєм, запитав у прем'єр-міністра, навіщо потрібен закон про заборону пропаганди гомосексуалізму.
 
Медведєв, відповідаючи на питання, заявив, що "далеко не всі поведінкові звички ... потрібно перетворювати на законодавство, тому що не всі відносини між людьми піддаються регулюванню законами".
 
Пізніше секретар генради партії "Єдина Росія" Сергій Неверов заявив, що персонаж, від імені якого було поставлене питання, не існує, оскільки в прес-службі партії працюють тільки жінки. Крім того, у твіттері "Єдиної Росії" з'явилося повідомлення про те, що прес-служба партії оцінила жарт телеканалу "Дощ" і дякує колегам за рекламу, пише сайт Відкрита політика - http://exploreinfo.net/.

Повернутися до списку публікацій