Про групу INXS знімуть міні-серіал

13/12/2012

Група INXSАвстралійський телеканал Seven Network має намір випустити в ефір міні-серіал, присвячений групі INXS, повідомляється на сайті Deadline.
 
Проект носить назву "Never Tear Us Apart: The INXS Story" ("Нас не розлучити: Історія INXS") - це відсилання до однієї з найвідоміших пісень групи. Кількість епізодів, які увійдуть до фільму, не уточнюється, проте відомо, що його загальний хронометраж складе чотири години. В даний час ведеться пошук акторів, які можуть зіграти вокаліста INXS Майкла Хатченса і інших учасників групи.
 
Зйомки серіалу повинні початися в Мельбурні у середині 2013 роки.
 
Зараз іде робота над декількома іншими фільмами, що розповідають про Хатченса і INXS. Наприклад, у листопаді була анонсована повнометражна стрічка "Зіткнення двох світів" ("Two Worlds Colliding" - злегка видозмінений рядок з тієї ж пісні "Never Tear Us Apart"). Ще один фільм носить робочу назву "Майкл" і створюється за підтримки державного фонду Screen Australia.
 
Група INXS була сформована у Сіднеї в 1977 році. Майкл Хатченс був вокалістом колективу з моменту підстави. Разом з ним група записала і видала десять студійних альбомів. 22 листопада 1997 року Хатченс був знайдений мертвим у номері готелю в Сіднеї. INXS продовжували виступати і записуватися з різними вокалістами. У листопаді 2012-го група оголосила про розпад.

Повернутися до списку публікацій