Агузарова повернулася на сцену для «Різдвяних зустрічей»

11/12/2012

Жанна АгузароваУ принципі не секрет, що на минулих вихідних пройшли зйомки проекту Алли Пугачової, «Різдвяні зустрічі». І приємно відзначити, що Алла Пугачова на свій концерт покликала культову співачку Жанну Агузарову. Причому навряд чи когось здивує той факт, що виступ «марсіанки» стояв під питанням аж до самого початку шоу. Говорять, що не дивлячись на те, що її ім'я було внесено в список зірок, все одно мало хто вірив, що Аллі Борису вдасться її умовити.
 
Але судячи з того, що Жанна на сцені таки з'явилася, мабуть Аллі Борисівні вдалося її умовити. І всі присутні відзначили, що за останній час Жанна Агузарова нітрохи не змінилася.
 
Та і взагалі помітно, що вона все так само веде замкнутий спосіб життя, що явно позначається на її поведінці. Жанна, знаходячись у залі, ніяк не реагувала на оточуючих і відмовлялася відповідати на запитання журналістів. Хоча при цьому говорять, що «мешканка Марса» збирається здивувати світ шоу-бізнесу своїм несподіваним поверненням, заради якого вона готує новий концерт.

Повернутися до списку публікацій