Лондонський концерт Rolling Stones виявився «крутішим» від американського

11/12/2012

Група Rolling StonesГрупа Rolling Stones в рамках святкування ювілейної дати дала 8 грудня у бруклінському залі Barclays Center концерт, на який не приїхали бас-гітарист Біл Вайман і гітарист Мік Тейлор, які виступали на лондонському концерті. Американські шанувальники ревно обговорювали цей факт.
 
В рамках святкування 50-річчя групи Rolling Stones колектив 8 грудня виступив в бруклінськом залі Barclays Center, виконавши перший за шість років американський концерт, у середині якого Джаггер злегка поспілкувався з аудиторією і заявив:
 
«Ви питаєте, чому ми все ще на сцені?» Ви - головна причина!».
 
Мік зовсім не жартував і наприкінці фрази навіть закашлявся, злякавшись, що сказав якось дуже серйозно, а група відразу виконала «Brown Sugar».
 
Американські меломани, проте, були трохи засмучені і обговорювали концерт у Лондоні, що відбувся три тижні тому, в якому виступали, басист Біл Вайман і гітарист Мік Тейлор, які не приїхали на нью-йоркський концерт. Ерік Клептон – ще один «лондонський гість» також не приїхав на заокеанський концерт, а за відео-шоу, видавалися «робочі» кадри, які були зняті на репетиціях.
 
Проте, виступ був емоційним, в усякому разі, з боку Міка Джаггера, який регулярно вибігав на рампу, майданчик, винесений у глибину залу. Річардс і Вуд рухами себе не обтяжували і ходили перед установкою Воттса, обмінюючись з Чарлі задоволеними поглядами.
 
Шанувальники також помітили, що акомпануючий склад в Нью-Йорку був набагато скромніший за «оркестр» у Лондоні: Бобі Киць і Тім Райс – два духовіка і Бернар Фоулер і Лайза Фішер на бэк-вокалі.
 
Заокеанське шоу почалося з «Get Off of My Cloud», «I Wanna Be Your Man», «The Last Time» і «PaintIt Black», а клавішник Чак Лівелл і бас-гітарист Деріл Джонс чудово імітували звучання середини 60-х років.
 
На сцені у Брукліні, як і в Лондоні, прозвучав дует Джаггера з Мері Джей Блайдж, що виконали «Gimme Shelter». Поява на сцені Гарі Кларка-молодшего стала головним сюрпризом шоу, а гітарне соло в «Goin' Down», уразило навіть Вуда.

Повернутися до списку публікацій