Крістіна Орбакайте хрестила дочку Клавдію

11/12/2012

Христини КлавдіїУ понеділок в Храмі Святого Людовика Французького Клавдія прийняла католицьке хрещення. Хресними батьками стали Алла Пугачова і Фабіан Орбакас (молодший брат Крістіни), повідомляє сайт krosha.net.
 
У католицтві дозволено, щоб з двох хресних батьків тільки один був католиком, другий може належати до іншої християнської конфесії.
 
Організацію хрестин узяв на себе тато співачки - Міколас Орбакас. Він, як і його зоряна дочка, є католиком, тому підійшов до цього з особливим трепетом і натхненням.
 
На хрещення Клави зібралася вся сім'я і найближчі друзі. З Америки прилетіли батьки Михайла: мама - Валентина Земцова і тато  - Михайло Файнберг.
 
Восьмимісячна Клавдія під час таїнства поводилася спокійно, не вередувала.
 
Після таїнства, згідно з правилами католицької церкви, Михайло і Крістіна з хресними батьками дочки розписалися в книзі реєстрацій хрещень.
 
З Храму щаслива сім'я поїхала відзначати хрестини Клавдії в один з московських ресторанів, де Алла Борисівна замовила великий святковий торт, на верхівці якого красувалася корона з  великою буквою «К».
 
Нагадаємо, малятко народилося наприкінці березня у Майамі. Ця подія була для Крістіни і її чоловіка Михайла радісною і довгожданою.
 
- Ми дійсно, дуже хотіли, але особливо не планували, не припускали, не чекали, що у нас з'явиться такий чудовий член сім'ї. Бог подарував! Послав нам таке щастя, - призналася в недавньому інтерв'ю Крістіна.

Повернутися до списку публікацій