Микита Джигурда відверто розповів про те, як наводить жах на дружину в ліжку

03/12/2012

Джигурда і АнісінаАктор Микита Джигурда і фігуристка Марина Анісіна, які одружилися в 2008 році, зараз живуть душа в душу. Проте були в житті щасливого подружжя, різниця у віці яких становить 14 років, коли дружина з жахом лягала в ліжко до свого чоловіка.
 
За словами самого Микити Джигурди, його шлюбна ніч з Мариною Анісіною ледь не закінчилася нервовим зривом його коханої. Адже Джигурда, за своїм звичаєм, як тільки опинився в одному ліжку з Анісіною, то почав читати молитви і мантри про себе і вголос.
 
Його дружина, не звикла до такої поведінки чоловіків у ліжку, була шокована, а її очі, за словами Джигурди, були розширені від жаху.
 
На щастя зараз в житті подружжя, у тому числі і сексуальному, все просто чудово. Єдине, що засмучує Микиту Джигурду, так це те, що, хоча Марину Анісіну він підкорив, але її батьки не переносять «на дух» епатажного актора.
 
Дружина артиста намагалася допомогти йому завоювати довіру своїх батьків, запропонувавши Микиті стати, як і належить дружині, Мариною Джигурдою. Проте актор вважає, що таке рішення тільки образило б батьків його коханої, яких він любить тільки за те, що вони створили його неповторну Марину. Тому в цьому питанні Джигурда покладається на час: «Пройде час, вони зрозуміють, що я справжній», цитує актора сайт інтимних новин http://sibincom.com/.

Повернутися до списку публікацій