Меладзе набиратиме нову «ВІА Гру» через реалити-шоу

03/12/2012

Костянтин МеладзеПродюсер групи «ВІА Гра» Костянтин Меладзе передумав розпускати групу і оголосив кастінг на реалиті-шоу «Хочу в «ВІА Гру».
 
«Я вирішив почати з чистого аркуша. Я починаю нову історію культової групи «ВІА Гра». Вперше я прочиню закулісся, і кожен зможе побачити, як створюються діви колективу. Я чекаю найрізноманітніших дівчат, які вірять у себе. Мені потрібні талант і жива емоція», – заявив пан Меладзе, повідомляє інформаційно-новинний портал 100news.net.
 
«Разом ми створимо нове. Це буде справді народна група, яка народиться на очах у численних глядачів СНД. Разом з Аланом Бадоєвим і його командою ми створюємо сенсацію телебачення і відкриваємо вікно у реальний шоу-бізнес!», – додав продюсер групи.
 
У свою чергу режисер і кліпмейкер Алан Бадоєва, підтвердив, що «ВІА Гра» житиме, і вона буде іншою».
 
«Костянтин Меладзе відкриває абсолютно нову сторінку в історії цієї групи і йде на безкомпромісний, в чомусь ризиковий крок. Костянтин любить робити щось, чого не робив ще ніхто. Тобто він розпускає вже існуючу групу і набирає саму як там не є народну групу, яку разом з людьми в процесі величезного телешоу він набиратиме», – розповів пан Бадоєв.
 
За його словами, у кастінгу братимуть участь дівчата зі всіх країн СНД.
 
Нагадаємо, 25 листопада Костянтин Меладзе заявив, що група «ВІА Гра» з 1 січня 2013 року припиняє існування.

Повернутися до списку публікацій