Львів хоче стати столицею ділового туризму в Україні

24/11/2012

Арена ЛьвівНа цьому тижні в столиці Галичини і одному з найбільших культурних центрів України, місті, яке приймало матчі Євро-2012, пройшов великий туристичний форум, що зібрав спікерів зі всього світу.
 
Своїми досягненнями на Арену Львів приїхали поділитися експерти з таких світових туристичних центрів, як Барселона, Кардіфф, Лондон, Гамбург, Краків, Генуя, Санкт-Петербург і Берлін.
 
На заході фахівці говорили про те, як Львову стати привабливим не тільки як місту з унікальною архітектурою, але і місту, яке одержало істотні поліпшення в інфраструктурі після Євро-2012, і місцю, де перетинаються різні культури і традиції.
 
Організатором форуму виступила цивільна організація Этновир і ивент-агентство Дікарт. Директор агентства Андрій Сидор поділився досвідом проведення крупних заходів в місті на прикладі фестивалю Кави, а також свята Вина і Сиру, які зібрали 100 і 120 тис. відвідувачів відповідно.
 
Примітно, що форум проходив на стадіоні Арена Львів, який був побудований спеціально до Євро-2012, і в даний час порожній через те, що жоден футбольний клуб західного регіону не виявив бажання грати на одній з кращих арен в Східній Європі.
 
Проте львівська влада і керівництво стадіону в даний час активно розвивають тему ділового туризму у місті, перетворюючи стадіон на великий конференц-центр. Також на "Арені Львів" проводять екскурсії, а ресторан, стадіону, користується популярністю як місце проведення весіль.
 
У коментарі dlab.com.ua директор стадіону Олексій Жуковін був лаконічний і сказав, що Арена Львів - в першу чергу футбольний стадіон, і говорити про самоокупність без постійного граючого тут футбольного клубу поки рано.
 
За його словами, в даний час стадіон використовується саме як місце проведення конференцій і форумів.
 
За словами мера Львова Андрія Садового, в Львові вже заплановані низка заходів в 2013-му і 2014-му роках, - на Арені Левів, яка має в своєму розпорядженні декілька конференц-залів і ресторани, пройдуть ряд конференцій.
 
Не дивлячись на спроби влади пожвавити бізнес-структуру району, стадіон дотепер знаходиться серед порожніх полів на околиці Львова, і місцева інфраструктура знаходиться в зачатковому стані, пише львівський портал .
 
Обіцяні бізнес-центри і офісні споруди, які повинні були бути споруджені навколо Арени Львів на кошти інвесторів, наразі залишаються проектами на папері.
 
При цьому мер Львова Андрій Садовий на форумі повідомив про плани міста знайти інвестора під будівництво у Львові великого виставкового центру, який міг би задовольнити попит "від Відня до Москви".
 
Під час форуму виступили такі спікери, як заступник гендиректора туристичної ради Барселони Ігнасі де Делас і де Угарте і керівник відділу міжнародних відносин в IMEX Group (Лондон) Том Галтон, а також інші експерти і фахівці з країн, які приймали великі спортивні заходи.

Повернутися до списку публікацій