Джастіну Біберу вручили медаль за заслуги перед Канадою

24/11/2012

Джастін БіберПрем'єр-міністр Канади Стівен Харпер вручив Джастіну Біберу медаль, випущену з нагоди "діамантового ювілею" - 60-річчя сходження королеви Єлизавети Другої на британський престол. Як повідомляє агентство The Canadian Press, глава держави зустрівся з поп-виконавцем в Оттаві увечері в п'ятницю, 23 листопада.
 
Медаль на честь "діамантового ювілею" присуджують особам, які зробили значний внесок в життя окремої провінції, території, регіону або району Канади, або своїми досягненнями укріпили міжнародний престиж країни. Агентство QMI відзначає, що в цілому до цієї нагороди представлені 60 тисяч канадців.
 
Харпер написав про нагородження Бібера у своєму мікроблозі в Twitter, а представник прем'єра Джулі Во повідомила, що з прем'єром поспілкувалися також родичі співака. За словами Во, Харпер і Бібер говорили про настільний теніс, яким обидва захоплюються, і домовилися зіграти в цю гру разом.
 
Джастін Бібер у вересні 2012 року другий раз підряд очолив складений журналом Billboard світовий рейтинг найвпливовіших молодих поп-зірок. Пізніше, у листопаді, вісімнадцятирічний співак одержав нагороду American Music Awards в номінації "артист року", повторивши тим самим своє досягнення дворічної давності, зазначає сайт soclines.biz.

Повернутися до списку публікацій