Німцям вночі покажуть визначні пам'ятки Харкова

24/11/2012

Танковий завод у Харкові. Фото з сайта mykharkov.infoНавесні у Харкові пройде «Ніч науки». Це українсько-німецький проект, в якому братимуть участь харківські вузи, дослідницькі інститути і міста, і провідні  підприємства.
 
Реалізувати проект чиновники і учені Харкова планують у травні 2013 року. Як відзначають в Департаменті міжнародної співпраці, місто шукає можливості укріплювати і просувати бренд Харкова в Європі після Євро-2012.
 
Мета проекту - показати досягнення в науці і новітніх технологіях жителям і гостям міста. Всі охочі зможуть оглянути місцеві університети, дослідницькі інститути, підприємства і ознайомитися з їх роботою. За задумом, демонстрація можливостей харківської науки проведуть в інтерактивній формі, розрахованій, зокрема, і на дітей. Серед визначних пам'яток Харкова, які планується відвідати в рамках проекту, будуть зокрема ті, які представлені на сайті mykharkov.info.
 
Організаційними партнерами проекту «Ніч науки в місті Харкові» є Департамент міжнародної співпраці і Німецьке суспільство міжнародної співпраці (GIZ), яка підтримує уряд Німеччини, повідомляє прес-служба міської ради.

Повернутися до списку публікацій