Мультсеріал про Наруто довів школяра до самогубства

10/11/2012

НарутоНа асфальті біля одного з багатоповерхових будинків в місті Чайковському Пермського краю кілька днів тому було виявлене тіло 13-річного хлопчика. За попередніми даними, школяр зістрибнув з даху 10-поверхового будинку, повідомляє СК РФ по Пермському краю.
 
Тіло підлітка виявили перехожі, які і викликали бригаду швидкої допомоги. Медики, які прибули на місце, констатували його смерть. При огляді тіла загиблого слідів, які б вказували на кримінальний характер загибелі хлопчика, виявлено не було.
 
Зараз слідчі намагаються зрозуміти, що стало причиною самогубства дитини, і в пресі вже з'явилися перші припущення. За данимми Life News, Льоня Хмельов вирішив накласти на себе руки після того, як "помер" його улюблений персонаж з мультсеріалу "Наруто: Ураганні хроніки", якого він сприймав, як брата, зазначає сайт http://naruto-base.ru.
 
Принаймні, такий висновок можна зробити, якщо подивитися на сторіночку хлопчика в одній із соцмереж. Там герой серіалу Ітачі Учіха вказаний як його "рідний брат". Друзі Льоні вважають: побачивши ту серію, де близький персонаж вмирає, він і вирішив накласти на себе руки. 
 
Повідомляється також, що у хлопчика були проблеми в сім'ї, і, рятуючись від домашніх конфліктів, він проводив за переглядами улюблених мультфільмів дуже багато часу. Та і в школі, де вчився Льоня, говорять, що він був замкнутим і майже ні з ким не спілкувався.
 
Ось коротка "нарізка" з ключовими кадрами мультсеріалу, що коштував життя 13-річному хлопчику:

Повернутися до списку публікацій