Сусіди вимагають 200 тисяч з Олени Ваєнги за потоп

21/10/2012

Олена ВаєнгаЗа даними позовної заяви, артистка залила квартиру свого сусіда, який через суд тепер намагається стягнути з неї гроші за ремонт.
 
У Дзержинському суді Петербурга розглядається позов 31-річного Олексія П'ятненкова до співачки Олени Ваєнги. Петербуржець запевняє, що артистка винна йому 218 тисяч рублів за ремонт квартири.
 
Жителі по вулиці Маяковського подали до суду на зірку шансону - співачка нібито залила їх квартиру. Тому 31-річному Олексію П'ятненкову доводиться стягати гроші за завданого йому збитку через суд.
 
- За документами, наданими в суд позивачем, витікає, що затоплення позивача відбулася 7 лютого 2012 року, - розповіли в суді Дзержінського району. - Далі був проведений ремонт на суму 218 тисяч рублів, всі відповідні документи додаються. Проте відповідачка з невідомих причин не побажала вирішити проблему без втручання суду.
 
Сама Олена Володимирівна в суд не з'явилася, туди прийшли її довірені особи Вешкурцева і Волкова. Вони показали судді довіреність на право представляти інтереси співачки в суді.
 
- Перше засідання відбулося 16 жовтня, - говорять у суді. - Але на прохання довірених осіб відповідачки його перенесли, позивач не заперечував.
 
До речі, суду на даний момент невідомо, чи знаходилася Олена в той злощасний вечір за адресою реєстрації.
 
Нагадаємо, в Петербурзі відомі люди не вперше стають винуватцями потопу.
 
Два роки тому знаменитий математик Григорій Перельман теж затопив своїх сусідів. Але ті виявилися лояльнішими до математика, ніж П'ятенков до Ваєнги. До суду подавати не стали. Більше того, навіть не вимагали відшкодування збитків. Отже учений, що відмовився свого часу від мільйона доларів, обійшовся невеликим скандалом.

Повернутися до списку публікацій