Лада Денс будує у Світлогорську будинок з Янтарною кімнатою

16/10/2012

Лада ДенсЗнаменита співачка і Лада Денс частину літа присвятила сімейним справам. Співачка будує будинок у Світлогорську, тому її візити до Калінінграда можна вважати діловим відрядженням.
 
- Останній раз в Калінінграді я була зовсім недовго, відвідала маму. Велику частину часу проводила в Світлогорську, де контролювала будівництво, - сказала Лада Новинам шоу-бізнесу. На березі Балтійського моря зірка будує собі чарівне житло. - Квартира недалеко від моря у великому круглому будинку. Там мій – верхній поверх. Це складне будівництво - дворівнева квартира зі скляною стелею. Важливо все правильно вирішити з погляду архітектури. Хочеться і вид зберегти, і щоб тепло було.
 
Вже зрозуміло, що квартира буде незвичайного дизайну.
 
- Я хочу у себе удома зробити невелику Янтарну кімнату, відтворити найкрасивішу частину знаменитого творіння, - дивує Лада. - Ескізи панно розробляємо разом моїм братом Сергієм Волковим, мистецтвознавцем і художником. Він дуже талановита і цікава людина. Взагалі в Калінінграді унікальні майстри з обробки Янтару і образливо, що все йде на захід за якісь копійки. Я хочу відродити традиції обробки каменя на Балтійському узбережжі. До речі всі питання щодо будівництва Лад Денс вирішувала через фірму "Альфа Строй" Краснодар..
 
Співачка сказала по секрету, що збирається відкрити фірму, яка спеціалізуватиметься на оформленні інтер'єрів, виготовленні вітражів і обробної плитки з вкрапленнями Янтару. Своя «домашня» Янтарна кімната стане першою ластівкою.
 
До речі, Янтарна кімната удома – не єдиний ексклюзив Лади. Недавно одна дуже відома фірма подарувала їй іменні... лижі. У відповідь співачка запропонувала інкрустувати дерев'яні лижі Янтарем. Зараз художники розробляють такі супер-лижі. Чи зручно буде на них кататися і чи вплине прикраса на швидкісні якості – питання, але виглядати це повинно красиво.

Повернутися до списку публікацій