FIFA 13 відстояла лідерство у британському чарті

08/10/2012

Скріншот FIFA 13Футбольний симулятор FIFA 13 удруге підряд став лідером британського чарта. Як пише інтернет-видання fifag.com, йому вдалося утриматися на першому місці, незважаючи на те, що за тиждень продажі гри впали на 72 відсотки.
 
Екшн Resident Evil 6, який вважався головною новинкою тижня, став другим. Таким чином він не зміг стати такою ж успішною новинкою, як попередня номерна частина серії, Resident Evil 5. У 2009 році ця гра дебютувала на першому місці чарта.
 
Третю позицію за підсумками тижня зайняв шутер Borderlands 2 від компанії 2K. Четвертою стала танцювальна гра Just Dance 4 від Ubisoft, а на п'ятому місці опинилася гонка F1 2012. Шоста позиція відійшла ще одному спортивному симулятору - NBA 2K13. Сьомою в списку лідерів стала гра Rocksmith.
 
Восьме місце дісталося екшн-RPG The Elder Scrolls V: Skyrim. Дев'ятим став футбольний симулятор PES 2013 від Konami, яка вважається головним конкурентом FIFA 13. А замкнув десятку лідерів кримінальний екшн Sleeping Dogs від компанії Square Enix.
 
Resident Evil 6 пнадійшла у продаж 2 жовтня. Гра вийшла для консолей Xbox 360 і PS3. Пізніше вона повинна з'явитися і на персональних комп'ютерах, але дата релізу на цій платформі поки що не визначена. У RE6 три основні сюжетні кампанії, в кожній з яких потрібно грати за різних героїв - Кріса Редфілда, Леона Кеннеді і Джейка Мюллера. Їм доводиться боротися як із звичайними зомбі, так і з новими монстрами типу джа'во. Дія гри розвивається у США і у Китаї.

Повернутися до списку публікацій