Сергій Светлаков вирішив покинути «Прожекторперісхілтон»

08/10/2012

Сергій СветлаковСкандально відома телевізійна ведуча Ксенія Собчак прагне перекваліфіковуватися в журналістку. Собчак вже очолює редакцію відомого журналу SNC, але, проте, іноді вона не проти приголомшити своїх читачів свіжими новинами про зірок російського шоу-бізнесу. Наприклад, буквально днями світська левиця розповіла, що за популярного шоумена Сергія Светлакова ведеться відчайдушна боротьба між керівництвом двох телевізійних каналів.
 
На Першому каналі дотепер не виходить проект «Прожекторперісхілтон» через те, що керівництво каналу не може домовитися з Сергієм щодо контракту з ТНТ і грошей», — написала Ксенія у своєму Твіттері.
 
Як відомо, окрім Светлакова в програмі зайняті Іван Ургант, Олександр Цекало і Гарік Мартіросян, але, очевидно, з рештою акторів у творців шоу не виникло проблем, відзначають Новости шоу бизнеса .
 
Що ж до Сергія Светлакова, то він взагалі може не з'явитися в новому сезоні програми. «Артак підтвердив всі побоювання: Сергій Светлаков більше не з'явиться в «прожекторі». Шкода, якщо це дійсно так», — написала Ксенія Собчак.
 
Але не дивлячись на заяву «новоспеченої» журналістки, на Першому каналі не підтвердили чутки про відхід Сергія, хоч і конкретно не уточнювалося, коли саме продовжаться зйомки шоу. В той же час, з'явилася інформація про те, що в наступному сезоні Сергій і Гарік Харламов готують таємно щось грандіозне.

Повернутися до списку публікацій