Студія «Квартал-95» йде з «Інтера»

08/10/2012

Володимир ЗеленськийВолодимир Зеленський, керівник команди «Квартал-95» заявив, що його дітище покидає телеканал «Інтер» у пошуках нових ідей, шляхів розвитку і нових глядачів.
 
Новим домом для студії стане український канал «1+1», співпраця з яким, за словами Зеленського, вже дає добрі результати. Студія вже зняла декілька випусків «Вечірній квартал», які вийдуть в ефір телеканалу 19 жовтня. Ця інформація була опуліковна на офіційному сайті каналу 1+1.
 
Окрім «Вечірнього Кварталу» у студії є ще нові проекти «Вечірній Київ» і «Розсміши коміка». Українські глядачі також зможуть їх дивитися на каналі «1+1».
 
Студія «Квартал-95» бере свій початок з криворізької команди КВН «95 квартал» і наступного року їй виповнюється 10 років.
 
За плечима студії багато телевізійних проектів («Вечірній квартал», «Пороблено в Україні», «Бійцівський клуб» та інші), комедійних серіалів, серед яких найбільш популярні «Свати», останній сезон якого Сваты 5 скоро з'явиться на екранах, а також фільмів – «Службовий роман. Наш час», «Кохання у великому місті» і інших.
 
Тим часом відомий актор Анатолій Васильэв недавно зы скандалом покинув улюблений багатьма комедійний серіал «Свати». Говорили, що артист серйозно посварився з продюсерами серіалу, а також не поділив пальму першості з Федором Добронравовим, якого зробили провідним актором картини.
 
Вперше сам Анатолій Васильэв вирішив прояснити ситуацію і прокоментував чутки. За його словами, він не влаштовував нікому скандал, а просто по-тихому пішов. Причина була в тому, що він не хотів більше бути блазнем, і намагався внести в серіал нотку драматизму. Акули пера ж роздули з цього справжній конфлікт, виставивши його в нехорошому світлі. Тепер артист і про особисте життя розповідати не хоче, оскільки боїться, що знову про нього напишуть неправду.

Повернутися до списку публікацій