Фотографії з вкраденого телефона Тіни Кароль потрапили в мережу

30/09/2012

Тіна КарольНедавно у 26-річної української співачки Тіни Кароль пропав мобільний телефон. Складно сказати, чи був він вкрадений, чи дівчина сама втратила дорогий апарат, але зрештою він опинився в руках не найдобросовісніших людей. Бажаючи заробити, новоспечені власники iPhone записали всю інформацію, що міститься в ньому, на диск і продали одному журналу. Серед інших даних там опинилося немало особистих фотографій Кароль.
 
Завдяки цій колекції вдалося дізнатися багато нового про життя відомої співачки. Так, наприклад, в телефоні виявилася велика кількість фотографій зірки з розстебнутим платтям і млосним виразом обличчя, про що  докладніше можна дізнатися тут. Очевидно, Тіна так радувала свого чоловіка Євгенія Огира, який також є її продюсером. Це підтверджує їх інтимне листування.
 
Крім всього іншого, редакція журналу знайшла багаточ фотографій, зроблених в спортзалі, який Кароль просто обожнює. При цьому дівчина не сидить на дієтах, а купує все смачне і шкідливе, забиваючи такими продуктами холодильник. Більше того, стало відомо про шлюбний контракт, який підписала Тіна перед вступом у шлюб. У свій і такий завантажений день Кароль встигає вписати походи в салони краси і заняття з улюбленим сином Венею.

Повернутися до списку публікацій