Філіп Кіркоров поборов фобію всього життя

16/09/2012

Філіп КіркоровКороль російської естради Філіп Кіркоров зізнався, що лише відносно недавно йому вдалося побороти головний свій страх, який супроводжував його весь час, починаючи з 1992 року, коли він потрапив в аварію. Відтоді тривалий час він сам не сідав за кермо, довіряючи свою безпеку особистому водію.
 
І це не дивлячись на те, що співак продовжував купувати шикарні автомобілі. Так, через п'ять років він придбав Lincoln Taurus, потім — BMW 745i (останній автомобіль, до речі, виявився із заводським браком і не затримався довго у співака).
 
Лише через десять років, у 2002-му році, Філіпу вдалося побороти свій страх і сісти за кермо спортивного «Мерседеса», який він придбав, скриставшись рекомендаціями на сторінці http://carfor.ru/a/rekomendacii_po_pokupke/. Після цього в гаражі поп-короля побував червоний Audi TT, який, проте, для довгов'язого Киркорова виявився тісним, і він його продав.
 
Був в автопарку співака і десятиметровий Hummer Ultra Reincarnation, проте і ця машина довго не прослужила Кіркорову, і він проміняв її на «Мерседес-кабріолет».

Повернутися до списку публікацій