Світові корпоративні ігри стартували в Новосибірську

08/09/2012

Світові корпоративні ігри у НовосибірськуУрочисте відкриття Світових корпоративних ігор відбулося вчора, у п'ятницю, увечері в новосибірському футбольному центрі "Зоря", повідомляє прес-служба уряду регіону.
 
"На сьогодні зареєстрованих учасників близько 1,5 тисяч осыб, але компанії продовжують заявлятися і приїжджати, точна кількість буде відома тільки на вечір 8 вересня", - наводить прес-служба слова керівника департаменту фізичної культури і спорту Новосибірської області Андрія Перлова.
 
У основний день ігор, 8 вересня, нагороди будуть розіграні в більшості видів спорту. Змагання в ігрових видах спорту і легкій атлетиці завершаться у неділю.
 
Сьогодні, у суботу на площі Леніна пройде Сибірський фестиваль бігу. Його учасники пробіжать дистанцію 3600 метрів.
 
Збірна Новосибірської області, до якої увійде як мінімум 1000 осіб, складатиметься з окремих команд компаній регіону.
 
Наголошується, що максимальну кількість команд - 20 - заявлено в міні-футболі.
 
До речі, перші змагання в рамках Світових корпоративних ігор, у тому числі і з гри у пейнтбол, вже пройшли, зазначається у повідомленні.
 
Корпоративні ігри є однією з найважливіших подій в світовому масовому спорті, у різний час їх приймали Лондон, Женева, Йоханнесбург, Монтевідео, Мельбурн, Абердін, Белфаст, Гаага, Лілль, Севілья, наголошується в повідомленні.
 
У Росії Світові корпоративні ігри вперше пройшли у Москві в 2010 році.
 
Організаторами заходу в Новосибірську виступив обласний уряд спільно з державною корпорацією "Ростехнології".

Повернутися до списку публікацій