Чи вірять знаменитості в гороскопи?

08/09/2012

ГороскопНаука астрологія - одна з найдавніших. І, не дивлячись на неоднозначне ставлення простих обивателів до тих, хто читає долі за зірками, те, що пов'язане з гороскопами, впродовж століть залишається людям цікавим. Принаймні, свій знак зодіаку знає майже кожна доросла людина на землі. І до речі, зірки шоу-бізнесу не є винятком. Хай і ставлення у них до астрології різне.
 
Володимир Вишневський, поет: Хитрість гороскопів у тому ж, в чому і лукавість ворожінь, циганів. Там обов'язково буде те, що ти чекаєш почути, чим тебе хочуть обнадіяти... Мені приписують багато різних левових рис, вони є, але не завжди результати відповідають моєму гороскопу. Тому якщо мені говорять, що інтимна близькість вам протипоказана на цьому тижні, можна вчинити і навпаки.
 
Олена Захарова, актриса: Я Скорпіон. Багато що співпадає, звичайно. Я не можу сказати, що я така фанатка гороскопів, але у принципі це має місце бути, і, природно, це накладає на людей відбиток.
 
Олена Ханга, телеведуча: Ви знаєте, я гороскоп не читаю. Востаннє я це робила, коли мені були років 12. Ну і не тому, що я вірила, а просто заради забави, а так я в це у все не вірю.
 
Олена Старостіна, телеведуча: Так, я Телець. Відповідає, звичайно. Є загальновідома характеристика того або іншого знаку зодіаку, тому я такий знак, земний дуже і упертий. Ось стоятиму перед закритими дверима і чекатиму, коли вони відкриються. Я не запальна і не істерична.
 
Паша Артем'єв, співак: Я стараюся в гороскопи не вірити. Мені здається, дуже загальна історія описується в кожному гороскопі, в описі того або іншого знаку, там вказуються в основному дуже загальні речі, щоб в них починати вірити. Під ці критерії можна будь-яку людину описати. Якщо вона не знає, коли вона народилася, вона повірить. Тому думаю, що це все не дуже точна наука, якщо це наукою взагалі можна назвати - астрологію.
 
Ірина Слуцька, спортсменка: Ні, не знаю. Абсолютно не вірю в гороскопи, іноді переглядаю, але, здається, через п'ять хвилин навіть забуваю, що там написано. Тому не вірю, і якось все це викликає тільки усмішку.
 
Загалом, у більшості своїй зірки не вірять в зірки. Або журнали з липовими гороскопами на останній сторінці дискредитували в очах знаменитостей серйозну науку астрологію, або просто серед відомих людей мало марновірних. Але як би не ставилися зірки шоу-бізнесу до гороскопів, зірки на небі свою силу від цього не втрачають.

Повернутися до списку публікацій