Франсуа Олланд за перші 100 днів правління став найнепопулярнішим президентом Франції

01/09/2012

Франсуа ОлландРезультати опитувавнь французького інституту досліджень громадської думки TNS Sofres показали, що обраний в травні президентом соціаліст Франсуа Олланд за перші 100 днів свого правління став найнепопулярнішим главою Франції.
 
Рейтинг підтримки Олланда з липня впав на 5% і становить на даний момент 50%, що нижче за результат колишнього найнепопулярнішого французького президента Жака Ширака (54%) на такому ж терміні перебування при владі.
 
Попередній глава республіки Ніколя Саркозі, який програв Олланду останні вибори, після 100 днів правління мав рейтинг 64%, а найпопулярніший французький президент Франсуа Міттеран – 66%.
 
«Французи стали менш терплячими. Вони хочуть бачити при владі чарівника, який розбереться з кризою в країні за 100 днів. Але не тільки в цьому причина таких поганих результатів. Не дуже сильні лідерські якості, недостатньо налагоджені зв'язки з громадськістю і, звичайно, економічний тиск прирекли його на те, щоб стати найнепопулярнішим президентом на початку правління», – прокоментував на форумі news4an.ru підсумки опитувань голова відділу політичних досліджень TNS Sofres Лендерт де Вогд.
 
Рейтинг довіри прем'єр-міністра Франції Жан-Марка Ейро також впав: у серпні довіру йому висловили 51% населення, що на 3% менше, ніж минулого місяця.

Повернутися до списку публікацій