Amazon распродала все Kindle Fire

01/09/2012

Android-планшетУ прес-релізі, опублікованому на сайті корпорації Amazon, зазначається, що з моменту запуску в продаж першого Kindle Fire у листопаді минулого року цей планшет на базі Android став найпопулярнішим продуктом корпорації за всю її історію і одержав понад 10 тис. найвищих оцінок від споживачів. Корпорація повідомила споживачів, що зважаючи на свою популярність Kindle Fire вже розпроданий, а його частка на ринку планшетів США склала 22%. Щоравда, при цьому корпорація не навела ніяких даних про кількість проданих планшетів або інших цифр, які б підкріплювали інформацію про частку. Немає посилання і на які-небудь оцінки дослідницьких компаній. У прес-релізі указується лише, що продані «мільйони» Kindle Fire.
 
У зв'язку з цим деякі аналітики завагалися в точності вказаної частки. Згідно з даними дослідницької компанії IHS iSuppli, частка Apple — правда, не на американському, а на світовому ринку планшетів — в другому кварталі поточного року склала майже 69,6%, а у Amazon за цей період частка скоротилася з 5,8% до 4,2%. Але оскільки Kindle Fire продається тільки в США, то його частка там повинна бути вищою, ніж у світі. І дійсно, за даними comScore на квітень, частка Kindle Fire на американському ринку Android-планшетів складала 54,4%. А якщо врахувати, що зараз Android-планшеты у займають близько 40% ринку планшетів, то, ймовірно, цифра в 22% не так вже далека від істини. Акції Amazon на біржі NASDAQ в середу спочатку відреагували на заяву компанії рекордним підвищенням до $250 за акцію, проте на закритті торгів денне падіння склало 0,36%.
 
Тим часом Amazon вже оголосила, що 6 вересня відбудеться масштабна презентація, на якій, як чекають експерти, корпорація представить щось нове з лінійки планшетів Kindle Fire. В усякому разі, оголошуючи про завершення продажів Kindle Fire, корпорація уточнила, що у неї «захоплюючі плани на майбутнє».

Повернутися до списку публікацій