Леді Гага вперше виступить в Росії у грудні

29/08/2012

Леді ГагаЩе одна важлива гастрольна висота узята: цією зимою в російські столиці нагряне з концертами Леді Гага — головна, як ні крути, поп-зірка світу останніх років. Останній рік дещо поколивав її беззастережні позиції і абсолютистський статус — втім, тим цікавіше, що Стефані Джерманотта придумає, щоб повернути собі першість. А навіть якщо і нічого — шоу-блокбастер з авангардистськими нарядами, масовою хореографією і провокаціями не гіршими, ніж у Мадонни, у будь-якому випадку викликає цікавість.
 
12 грудня Гага виступить в рамках свого туру «Born This Way Ball» у Москві в «Олімпійському», трьома днями раніше, 9 грудня, — в петербурзькому СКК.
 
По ходу шоу співачка міняє 14 костюмів і вимовляє декілька монологів з приводу людської і конкретно жіночої свободи в сучасному соціумі (хочеться вірити, в Росії будуть враховані і Pussy Riot, і закон про пропаганду гомосексуалізму). «Born This Way Ball» — це, звичайно, перш за все спектакль і арт-об'єкт, і в зв'язку з цим, напевно, не так вже важливо, що живого вокалу часто на концерті не розрізниш; врешті-решт, велика частина публіки у будь-якому випадку розташовуватиметься дуже далеко від сцени, щоб навіть намагатися зрозуміти, чи живий це звук.
 
Закінчується концерт виконанням першої пісні з альбому «Born This Way», причому звичайно Гага в зв'язку з цим ще і витягує на сцену якого-небудь щасливчика-фаната.

Повернутися до списку публікацій