Дизайнер з Тунісу зшив чоловічі штани завдовжки 50 метрів

25/08/2012

Найдовші штаниЛарбі Букамхе, 37-річний модельєр з Тунісу, давно мріяв потрапити до Книгу рекордів Гінеса. Він довго думав, що б незвичайне зметикувати і вирішив створити чоловічі штани. Вони виявилися супер довгими – кожна штанина по 50 метрів.
 
Для створення штанів-рекордсменів Букамхе було потрібно 1,6 тис. метрів тканини і 2 км ниток. Для того, щоб реалізувати свою задумку туніському дизайнеру довелося витратити 16,5 тис. євро. Майстер корпів над виробом майже 2 місяці, а потім представив своє творіння на футбольному стадіоні. Річ у тому, що стадіон виявився єдиним місцем, де можна було розкласти штани у всю довжину, не пом'явши. Тому зроузміло, що така одежда оптом не буде продаватися, а вироблена в єдиному екземплярі і лише для того, щоб заявити на весь світ про свого творця.
 
Презентацію 50-метрових штанів відвідав і туніський представник Книги рекордів Гінеса. Він зафіксував світовий рекорд і висловив модельєру подяку за «виняткову енергію і волю».
 
«Я так довго про це мріяв!», - зізнався Букамхе і додав, що тепер у нього є привід похвалитися перед колегами і друзями, адже його ім'я увійшло до анналів історії. 
 
До недавнього часу щонайдовшими штанами вважалися 40-метрові джинси, які зшили кравці з Перу.
 
Відзначмо, що у топ-5 самих незвичайних предметів гардеробу входять весільне плаття з семи рулонів туалетного паперу від китаянки Ханни Кім, плаття з 120 металевих застібок-блискавок від англійця Себастьяна Ерразеріза, ексклюзивний бюстгальтер, інкрустований діамантам від компанії «Victoria's Secret», плаття з 2009 пір'їв павича, створене китайськими дизайнерами і пляжні костюми, які завжди залишаються сухими, від компанії Solestrom International.

Повернутися до списку публікацій