Представлено прототип комп'ютерної мишки з кнопками над пальцями

18/08/2012

Мишка з кнопками над пальцями Американський винахідник Денієл Бенемі розробив прототип цікавої комп'ютерної мишки під назвою Up Mouse. Її особливість полягає в тому, що дві основні кнопки розташовуються не під пальцями, а над ними на спеціальній панелі. Відповідно, щоб натиснути на них, пальці необхідно не опускати, а піднімати.

 
Сам автор спочатку створював нову мишку для себе. У Денієла Бенемі є розтягування – так званий «тунельний синдром». Відповідно, працювати з традиційними маніпуляторами йому незручно. Мишка Up Mouse, вартість якої оцінюється в $120, повинна допомогти йому й іншим людям, які страждаютьм таким же захворюванням. Єдиним недоліком нового маніпулятора є відсутність колеса прокрутки – конструктор не знайшов способу, як зручно розмістити його над пальцями. Додамо, що таку купить мышку Киев зможе ще не скоро, оскільки вона ще навіть не запущена у серійне виробництво. Але навіть, коли її виробництво буде поставлене на конвеєр, то придбати її спочатку зможуть користувачі у США. А вже потім, через якийсь час вона може добереться й до України.
 
Відзначимо, що саму ідею панелі з кнопками над пальцями можуть узяти на озброєння і компанії-виробники традиційних комп'ютерних мишок, особливо розрахованих на геймерів, яким ніколи не перешкодить пара додаткових кнопок.

Повернутися до списку публікацій