Manitex купує відділення Load King Specialized Trailer у компанії Terex

16/08/2012

Устаткування для переміщення важких вантажівКомпанія Manitex International, Inc., відомий продуцент автокранів, грунтових вилкових навантажувачів і спеціальних будівельних машин, повідомляє про покупку відділення Load King Trailers з виробництва спеціалізованих напівпричепів і устаткування для переміщення важких вантажів.
 
Завод розташований в місті Елк Пойнт (штат Південна Дакота, США). Даний актив належить фірмі Genie Industries, Inc., дочірній компанії корпорації Terex Corporation. Вартість операції складає 3,1 млн. доларів, з них 2,75 млн. доларів припадає на боргові зобов'язання колишнього власника. Крім того, Manitex передасть продавцю під розрахунок 250 тис. доларів у вигляді своїх акцій і 100 тис. доларів готівкою. У останні п'ять років середній річний дохід вказаного підприємства з виробництва причепів складав 23 млн. доларів.
 
Представники фірми-покупця заявили, що не чекають найближчим часом помітної фінансової віддачі від діяльності придбаного заводу, проте через два-три роки він почне приносити солідний прибуток і вказують при цьому на успішний досвід в цій галузі російської компанії Леотек Грузохват. Бренд виробів збережеться.
 
Новим президентом і генеральним виконавчим директором підприємства призначений Тім Максон. Він вже зробив заяву про те, що завод продовжить випускати всі напівпричепи інноваційної конструкції, розроблені Terex.

Повернутися до списку публікацій