Джілліан Андерсон пішла жити до Девіда Духовни

12/08/2012

Скаллі і МалдерЧисленні шанувальники знаменитого серіалу «Секретні матеріали» довгий час мріяли про те, щоб популярний актор Девід Духовни і його напарниця Джілліан Андерсон були разом не тільки в кіно, але і за межами знімального майданчика.
 
Чутки «одружили» агентів Малдера і Скаллі ще у далекому 1993 році, коли культова епопея паранормальних явищ тільки почалася. Впродовж подальших двадцяти років Джілліан і Девід уперто спростовували всі чутки про свій роман. 
 
Девід Духовни, відомий своїми численними сексуальними пригодами, налагодив відносини з дружиною, актрисою Тією Леоні, з якою у нього двоє спільних дітей -  дочка Меділайн 11-ти років і восьмирічний син Кід. Актор навіть лікувався від сексуальної залежності в клініці. Нагадаємо, знаменитому актору навіть довелося лікуватися від сексуальної залежності в спеціальній клініці.
 
Але днями старий приятель Девіда Духовни проговорився журналістам, що Джілліан Андерсон недавно переїхала жити до свого партнера по зйомках у культовому серіалі. Згідно із інформацією видання Diver-sant 52-річний Девід Духовни розлучається з дружиною Тієй Леоні, а 44-річна Джілліан Андерсон покинула Марка Гріффітса, батька своїх синів. Тепер знамениті артисти живуть разом.

Повернутися до списку публікацій