Мадонна знімає кліп у російському ковбасному цеху

12/08/2012

Прохідна м'ясокомбінату "Самсон"Американська поп-діва Мадонна, давши гучний виступ 9 серпня, не покинула північну столицю Росії. За інформацією showbizua.info, артистка веде зйомки нового відеокліпу в "декораціях" підприємства харчової промисловості. Для цього весь персонал м'ясокомбінату "Самсон" терміново розпустили без пояснення причин.
 
Поп-королеві, яка мала намір пристосувати під нову роботу інтер'єри Константинівського палацу, Ермітажу або Катерининського палацу в Пушкіні, заборонили проводити там зйомки. Чому як альтернатива була вибрана промзона, журналісти не знають. Можливо, Мадонні припав до смаку пам'ятник конструктивізму на Московському шосе, де знаходиться виробник ковбаси. У 2013 році територію чекає забудова.
 
Відзначимо, на території "Самсона" знаходяться дві будівлі, що є виявленими об'єктами культурної спадщини. Це в першу чергу м'ясокомбінат ім. С. М. Кірова, що складається з чотирьох споруд — холодильно-ковбасного цеху, лайфстагу (місця передубійного утримання худоби), цехів фабрикатів і утилізації (всі вони об'єднані надземним переходом, під якими прокладені залізничні колії). Він же - головна домінанта цих місць: холодильно-ковбасний цех включає 42-метрову (9-поверхову) водонапірну башту.
 
"Мадонна зараз записує новий кліп на території нашого підприємства, — розповло showbizua.info джерело в м'ясокомбінаті "Самсон". — Для цього всіх співробітників розпустили без пояснення причин, щоб ніхто не зміг зняти на відео або сфотографувати нову роботу Мадонни. Всі зйомки проходять в умовах строгої секретності, про їх проведення відомо тільки вузькому колу осіб".
 
За даними showbizua.info, після завершення зйомок зірка попрямує в бізнес-центр "Цитадель", де продовжить запис. "Вся територія бізнес-центру обгороджена, на кожному поверсі стоять охоронці, сторонніх не пропускають. Таке відчуття, що проходить спецоперація", — розповідає очевидець.
 
Відзначимо, у Петербурзі пройшов найскандальніший концерт року — поп-діва Мадонна в рамках свого шоу призвала бути толерантними до ЛГБТ-співтовариства і змусила глядачів зізнатися в своїх поглядах. Депутат ЗакСа Віталій Мілонов погрозив організаторам концерту Мадонни прокуратурою за гей-пропаганду. Сам він на концерті не був, але, очевидно, обстановку йому доповіли "спецагенти", які зняли концерт на відео.

Повернутися до списку публікацій