Співачка Олена Ваєнга народила сина

12/08/2012

Олена ВаєнгаВідома співачка Олена Ваєнга стала мамою. Малюк з'явився на світ увечері 10 серпня в одному з елітних пологових будинків Санкт-Петербурга. За інформацією, що просочилася в ЗМІ, немовляти назвали Ванею.
 
Раніше 35-річна артистка заперечувала чутки про свою вагітність і намагалася збити шанувальників з пантелику, посилено приховуючи округлялий животик під широкими платтями і гастролюючи практично до 9-го місяця вагітності.
 
Ніяких коментарів з приводу майбутнього малюка Олена не давала, всіляко прагнучи уберегти дитину від зайвої уваги преси і шанувальників. Незадовго до пологів Ваєнга навіть оплатила відразу три пологові будинки, щоб заплутати настирливих фанатів.
 
Представники співачки підтвердили, що вона стала мамою, але підкреслили, що Ваєнга заборонила розголошувати подробиці про новонародженого. У зв'язку з цим на офіційному сайті артистки сьогодні з'явилося повідомлення: «Олена просила передати вам, що, коли прийде час, ви зможете дізнатися невигадані подробиці цієї події на нашому сайті від неї самої».

Повернутися до списку публікацій