Оприлюднено перший кадр з рімейка "Кошмару на вулиці В'язів"

25/07/2009

Кадр з фільму "Кошмар на вулиці В'язів"Кінокомпанія Warner Bros. випустила перший кадр з рімейка фільму "Кошмар на вулиці В'язів", що представляє головного героя картини - Фреді Крюгера. Його роль грає актор Джекі Ерл Хейлі, відомий глядачам за фільмом "Хранителі", в якому він ховався під маскою Роршаха.

Творці картини обіцяли залишити без зміни основні атрибути Фреді - смугастий светр, капелюх і рукавичку з кігтями. Але в характері грози підліткових снів відбудуться зміни. Новий Крюгер не відпускатиме похмурі жарти, якими був славний оригінальний лиходій у виконанні Роберта Інглунда.

Нагадаємо, що дія картини почнеться у середині 90-х років минулого століття, ще до того як Фреді був звинувачений в жахливих злочинах і спалений живцем.

Зйомки фільму, режисером якого призначений кліпмейкер Семюель Бейер, розпочалися у квітні 2009 року в Чікаго. Передбачається, що картина стане трилогією. Перша серія буде випущена в прокат 16 квітня 2010 року.

Відзначимо, що оригінальна картина Веса Крейвена вийшла в 1984 році і стала класикою жанру. У цьому фільмі Крюгер був представлений психопатом, що вчинив за життя серію вбивств дітей. Надалі було знято декілька менш успішних продовжень і відгалужень.

Повернутися до списку публікацій