Співачка Аніта Цой пожертвувала мільйон рублів потерпілим на Кубані

11/07/2012

Аніта ЦойСпівачка Аніта Цой пожертвувала 1 мільйон рублів на гуманітарну допомогу потерпілим від повені в Краснодарському краю і закликала всіх охочих допомогти людям, яких торкнулася трагедія, повідомили "Новинам шоу-бізнесу" у прес-службі виконавиці.
 
"Це велика біда. Зараз ми купуваємо сірники, свічки, дитяче харчування, одяг, питну воду. Я закликаю всіх прийти на допомогу. Хто готовий приєднатися, телефонуйте 8 495 917 5562", - сказала Цой.
 
Співачка, яка вже понад десять років займається добродійною діяльністю, перерахувала частину коштів, зароблених у 2012 році під час всеросійського туру, поповнивши тим самим лави відомих діячів культури, готових допомогти потерпілим на Кубані.
 
У понеділок Валерій Гергієв ухвалив рішення перевести до фонду допомоги 1 мільйон рублів, які Маріїнський театр заробив від концерту 8 липня. Крім того, театр перерахує ще один мільйон рублів після сольного виступу Анни Нетребко, який відбудеться 20 липня.
Модель Наталія Водянова вирішила особисто допомогти жителям Кубані і відправилася в Кримськ. Водянова також відправила на Кубань автобус з волонтерами і предметами гуманітарної допомоги.
 
У зборі допомоги для потерпілих взяла участь і Анастасія Волочкова, яка з колишнім чоловіком, бізнесменом Ігорем Вдовіним, привезла речі першої необхідності в спеціальний пункт у Москві.

Повернутися до списку публікацій