Фільм за мотивами Warcraft зніме Сем Реймі

25/07/2009

Скріншот гри World of WarcraftФільм за мотивами серії ігор Warcraft зніме творець "Людини-павука", а також класики жанру "хоррор" - фільму "Зловісні мерці" Сем Реймі. Як повідомляє ресурс Gamespot.com, така інформація міститься у спільній заяві представників компанії Blizzard, кіностудії Legendary Pictures і кінокомпанії Warner Bros.

"Warcraft дуже добре вписується в концепцію створення розважальних фільмів, якими славиться наша компанія. Ми вже досягли неймовірних успіхів з нашими партнерами із студії Legendary і вважаємо великою честю співпрацю з Семом у проекті, який чекають мільйони прихильників у всьому світі", - підкреслив президент Warner Bros. Pictures Джеф Робінов (Jeff Robinov).

Варто відзначити, що вперше про екранізацію подій всесвіту Warcraft було оголошено ще у 2006 році. Називався навіть орієнтовний бюджет картини - 100 мільйонів доларів. Одним із ймовірних претендентів на режисерське крісло вважався Стівен Спілберг.

Проте далі за гучні обіцянки справа тоді не пішла.

Найпопулярніша гра серії - World of Warcraft. Це одна з найбільших розрахованих на багатьох користувачів ігор з платною підпискою. У ній зареєстровано понад 11,5 мільйонів користувачів. У листопаді 2008 року до гри вийшло друге доповнення Wrath of the Lich King.

У квітні 2009 року Blizzard Entertainment випустила оновлення 3.1. У новому патчі "Таємниці Ульдуара" (Secrets of Ulduar), який готувався до виходу декілька місяців, гравці можуть відвідати однойменне місто титанів.

Повернутися до списку публікацій