Крістіна Агілера віддає перевагу жінкам

30/03/2011

Крістіна АгіллераСтали відомі скандальні подробиці відносин американської поп-зірки Крістіни Агілери (Christina Aguilera) і Джордана Бретмена (Jordan Bratman).

З чуток, причиною розриву зоряної пари стала любов артистки до жінок. Крістіна віддає перевагу жінкам – про це розповіла дівчина, яка одного разу одержала від неї пропозицію сексуального характеру.

«Одного разу я була в барі The Abbey і до мене підійшов охоронець Крістіни, - говорить дівчина, - Він сказав, що його «бос» хотіла б познайомитися зі мною. Я була в повному подиві і відповіла відмовою. Зустрівши Крістіну в дамській кімнаті, ми розговорилися, і вона запропонувала мені поїхати до неї. Я запитала, як на її романи з дівчатами реагує її чоловік, на що вона відповіла з посмішкою – «Нормально» і сказала, що він давно змирився з її сексуальними перевагами».

Крім цього, інші джерела з Голівуду повідомляють, що за відсутності сина Агілера часто приводила до себе в будинок симпатичних молодих дівчат: «Джордану був заборонений вхід на ці закриті свята життя, - говорить джерело, - Крістіна – не прихильниця сексу утрьох. Вона вважає за краще займатися сексом з жінками без чоловіків».

Лесбійський секс

Лесбійський секс

Лесбійський секс

Повернутися до списку публікацій