Вім Вендерс пообіцяв дозняти 3D-фільм про Піну Бауш

25/07/2009

Вім Вендерс і Піна БаушВідомий німецький режисер Вім Вендерс підтвердив свій намір завершити фільм про Піну Бауш, який він почав знімати ще до смерті знаменитої танцівниці і хореографа, повідомляє AFP.

За визнанням режисера, концепція фільму буде змінена, але він не відмовиться від своєї первинної ідеї створити стереоскопічний фільм, присвячений мистецтву танцю.

"Раптова смерть Піни Бауш лише припинила роботу над картиною. Але її компанія продовжує функціонувати, і через багато років танцюристи також виконуватимуть поставлені нею номери, надихаючи глядачів у всьому світі", - зазначається у спільній заяві Вендерса і членів сім'ї хореографа.

Піна Бауш, найбільший сучасний німецький хореограф, померла в Німеччині 30 червня 2009 року.

Вона була ученицею хореографа Курта Йосса, почала танцювальну кар'єру в Німеччині і в Америці, а з 1972 року вона керувала Театром танцю у Вупперталі. Експерименти у сфері сучасного танцю принесли їй безліч європейських нагород. У липні 2009 року Піна Бауш планувала привезти до Москви на Чеховський театральний фестиваль спектакль "Сім смертних гріхів" за Бертольтом Брехтом.

Вім Вендерс у 1984 році отримав Золоту пальмову гілку в Каннах за фільм "Париж, Техас", а його найвідоміша картина - "Небо над Берліном" (1987) - завоювала в Каннах приз за кращу режисуру.

Повернутися до списку публікацій