Посібника Волан де Морта засудили до 120 годин суспільних робіт

25/07/2009

Джеймі Вайлетт21 липня магістратський суд вестмінстера виніс ухвалу у справі молодого британського актора Джеймі Вайлетта (Jamie Waylett), який звинувачувався у вирощуванні марихуани. Вайлетта, відомого за роллю Вінсента Кребба в кіноепопеї про Гарі Потера, засудили до 120 годин суспільних робіт. Про це повідомляє Reuters.

Актор, якому 21 липня виповнилося 20 років, визнав свою провину у вирощуванні конопель кілька днів тому. Згідно з британським законодавством, за правопорушення Вайлетту загрожувало до 14 років позбавлення волі. Проте, суддя Тімоті Воркман (Timothy Workman) пішов актору назустріч і не став ухвалювати такий суворий вирок.

"Містер Вайлетт, я розумію, що ви вирощували марихуану в невеликих кількостях і до того ж не збиралися отримувати з цього ніякої комерційної вигоди. Беручи до уваги, що ви визнали себе винним, співпрацювали з поліцією, а також той факт, що загалом ви хороша людина, я засуджую вас до 120 годин суспільних робіт", - оголосив суддя.

Про арешт Вайлетта стало відомо кілька місяців тому. 2 квітня 2009 року поліцейські зупинили і обшукали автомобіль, в якому актор їхав разом зы своїм приятелем Джоном Іннісом (John Innis). Вартові порядку виявили в машині актора вісім пакетів з марихуаною і ніж.

Пізніше поліція провела обшук у будинку матері Вайлетта, де він і вирощував коноплі під спеціальними могутніми лампами. Виконавець ролі одного з учнів школи чародійництва Хогвартс був заарештований за підозрою в зберіганні і вживанні марихуани.

Молоді люди дали зызнавальні свідчення на засіданні суду 16 липня. Приятель Вайлетта, Інніс, який зізнався у вживанні наркотиків, 21 липня був засуджений до шести тижнів у виправній установі для неповнолітніх. Крім того, йому належить заплатити штраф у розмірі 500 фунтів стерлінгів (близько 600 євро).

Коментарів Вайлетта і Інніса з приводу результату справи британські видання не приводять.

Повернутися до списку публікацій