Ума Турман визволить угандійських дівчаток з сексуального рабства

25/07/2009

Ума Турман у фільмі "Вбити БіллаУма Турман зіграє в незалежній драмі під назвою "Дівчинка-солдат", яку має намір знімати студія Caspian Pictures. Як уточнює Variety, мова в картині піде про черницю, яка зуміла врятувати більше сотні дівчаток в Уганді.

В основі сценарію фільму буде книга Кеті Кук (Kathy Cook) "Викрадені ангели", що розповідає про драматичні події, які відбулися в цій африканській країні у 1996 році. Тоді група бойовиків захопила одну з шкіл для дівчаток, маючи намір зробити з її вихованок сексуальних рабинь і солдатів.

Сестра Кароліна, яка викладала в школі, змогла відшукати табір бойовиків і переконати їх відпустити 110 дівчаток. Після цього звільнення дітей стало для неї справою всього життя. Сестра Кароліна розвинула бурхливу діяльність, зумівши добитися участі уряду, ООН і навіть Ватикану.

"Це фільм, який просто зобов'язаний існувати. Неймовірно, але факт, що у наш час експлуатація дітей привертає так мало уваги західних засобів масової інформації", - прокоментувала ініціативу сама Турман.

Зйомки фільму, режисером якого стане Вілл Реї, стартують у першому кварталі 2010 року.

Повернутися до списку публікацій