Рассел Кроу зробив вчинок у дусі Робіна Гуда

25/07/2009

Рассел Кроу в образі Робіна ГудаЗнаменитий австралійський актор Рассел Кроу, що знімається у Рідлі Скотта у фільмі про Робіна Гуда, мабуть, вирішив повністю відповідати своєму екранному герою. Як стверджує ресурс WorstPreviews, в один із знімальних днів Кроу прямо на знімальному майданчику подарував співробітниці проекту гроші на автомобіль.

Звукооператор проекту Деніз Ярд (Denise Yarde) запізнилася до початку зйомок, оскільки її автомобіль зламався по дорозі. Кроу почув, як жінка засмучується про необхідність придбання нової машини, і зробив якесь уїдливе зауваження.

У відповідь постраждала сказала актору, що вже йому-то точно не доводиться шукати гроші на придбання автомобіля. Кроу зрозумів, що його коментар був недоречний, приніс свої вибачення і вручив звукооператору п'ять тисяч фунтів стерлінгів на придбання нової машини.

Нагадаємо, що це вже не перший екстравагантний вчинок Рассела Кроу на зйомках "Робіна Гуда". Раніше актор влаштував імпровізований концерт для відвідувачів одного з пабів в Уельсі, де проходили зйомки декількох епізодів картини.

Він заспівав декілька пісень, роздав автографи і охоче фотографувався із співробітниками закладу.

Фільм Рідлі Скотта вийде в прокат 14 травня 2010 року.

Повернутися до списку публікацій