Героям нового сезону "Футурами" дадуть інші голоси

25/07/2009

Кадр із серіалу "Футурама"Герої відродженого серіалу "Футурама", який планують перезапустити телеканал Comedy Central і компанія Twentieth Century Fox Television, говоритимуть іншими голосами. Як повідомляє The Hollywood Reporter, власникам франшизи не вдалося домовитися з акторами, що озвучували оригінальний серіал, з приводу їх гонорарів.

Йдеться про акторів Біллі Веста (Billy West - Фрай), Кеті Сейгал (Katey Sagal - Туранга Ліла), Джоні Дімаджіо (John DiMaggio - Бендер Бендінг Родрігес), Морісі Ламарше (Maurice LaMarche - Кіф Крокер) і Тресс Макнейл (Tress MacNeille - Мунда).

"Нам подобається, як був озвучений серіал раніше, і ми з великим задоволенням залучили б цих артистів для роботи над новим сезоном, але, на жаль, ми не можемо задовольнити їх запити. Процес заміни буде, поза сумнівом, хворобливим, але шоу повинно продовжуватися", - зазначається у прес-релізі компанії FOX.

Раніше повідомлялося про те, що Comedy Central і компанія Twentieth Century Fox Television уклали контракт про створення 26 нових епізодів анімаційного серіалу "Футурама", трансляцію якого компанія FOX припинила у 2003 році.

Перший епізод нового сезону серіалу, що продовжує розповідати про пригоди Фрая, рознощика піци з 20-го століття, який прокидається одного разу в 30-му столітті, вийде у середині 2010 року.

Виробництвом нових епізодів, найімовірніше, займеться творець оригінального серіалу Метт Гроунінг (Matt Groening).

Дія "Футурами" в основному відбувається у Нью-Нью-Йорку в 30-му столітті. Серіал транслювався Fox Network з 1999 року по 2003 рік. Було випущено чотири сезони. Окрім цього, були зняті декілька повнометражних версій серіалу, які були видані на дискових носіях. Іноді їх називають п'ятим сезоном серіалу, оскільки в одному з варіантів повнометражні мультфільми розбиті на 20-хвилинні серії.

Повернутися до списку публікацій