Продюсер Gorillaz створив новий проект

04/10/2009

Брайан Бертон і Джеймс МерсерАмериканський продюсер Брайан Бертон, відомий під псевдонімом Danger Mouse, створив новий музичний проект разом з лідером інді-групи The Shins Джеймсом Мерсером, повідомляє Pitchfork.

Дует, поки що носить назву Broken Bells, записав дебютний альбом, вихід якого очікується на лейблі Columbia на початку 2010 року, і вже працює над його продовженням.

Бертон і Мерсер вже співпрацювали разом у спільному проекті Danger Mouse і Sparklehorse "Dark Night of the Soul", у записі якого також брали участь Ігі Поп, Сюзан Вега, Френк Блек з Pixies, вокалістки The Cardigans Ніни Перссон, режисера Девід Лінч та інші. Через юридичні розбіжностей звукозаписний лейбл заборонив розповсюдження того альбому, і у результаті Брайан Бертон випустив порожній диск, до якого додавався фотоальбом Лінча.

Брайан Бертон вважається одним з ключових продюсерів сучасності; він ставив звук на альбомах Gorillaz, Бека, The Good The Bad & The Queen, The Black Keys, а також створив разом з репером Сі-Ло популярний дует Gnarls Barkley.

Повернутися до списку публікацій