Ролики Warner Music повернуться на YouTube

04/10/2009

Компанія Warner Music Group уклала нову багаторічну угоду з Google, яке дозволить розміщувати контент звукозаписного лейбла на відеохостингу YouTube. Про це повідомляється на офіційному сайті WMG. Згідно з умовами договору, Google зможе використовувати будь-яку музику з каталога Warner Music Group, уточнюється в офіційному блоге YouTube.

Крім цього наголошується, що на відеохостингу дозволять розміщувати ролики користувачів, в якому використана музика WMG. Представники звукозаписної компанії додали, що весь контент повернеться на YouTube в кінці поточного року.

Нова угода також дозволить Warner Music Group продавати рекламні площі на YouTube. Крім того, компанія зможе користуватися технологією Content ID для монетизації призначеного для користувача контента. Основний дохід партнери планують одержувати від реклами.

Корпорації Google довелося видалити з YouTube весь контент Warner Music наприкінці 2008 року. Звукозаписна компанія відмовилася продовжувати підписану в 2006 році угоду. Керівники WMG вирішили, що сума відрахувань за розміщення захищеного авторським правом контента є дуже низкою.

Повернутися до списку публікацій