Sony Pictures зніме фільм про Майкла Джексона

20/07/2009

Майкл ДжексонКомпанія Sony Pictures має намір створити повнометражний фільм про Майкла Джексона на основі тих матеріалів, що були зняті в процесі підготовки до лондонських концертів незадовго до смерті короля поп-музики.

Як повідомляє Variety, Sony планує придбати записи, що належать нині компанії AEG Entertainment, за 50 мільйонів доларів.

У майбутню картину будуть включені, як мінімум, три відеокліпи Джексона, зокрема нова версія знаменитого "Триллера", яку виконавець планував представити в Лондоні. Передбачається, що кліпи демонструватимуться у форматі 3D.

Найімовірніше, режисером проекту стане творець "Класного мюзикла" Кенні Ортега (Kenny Ortega), який знімав репетиції Майкла Джексона. Повідомляється, що він вже приступив до монтажу матеріалів, тому картина може вийти в прокат вже у кінці 2009 року.

На відеоархів AEG Entertainment претендували відразу декілька голівудських мейджорів, але у Sony був пріоритет, оскільки підрозділ компанії Sony Music Entertainment володіє правами на більшість звукозаписів Джексона.

Майкл Джексон помер 25 червня у віці 50 років в медичному центрі Каліфорнійського університету. Офіційна причина його смерті буде названа після аналізу результатів розтину.

Повернутися до списку публікацій