Ян Браун запише альбом з гітаристом The Smiths

04/10/2009

Ян БраунКолишній вокаліст групи The Stone Roses Ян Браун випустить спільний альбом з екс-гітаристом The Smiths Джоні Марром.

Як повідомив співак ВВС News, музиканти мають намір створити супергрупу і записати саундтрек до телевізійного серіалу, над яким працює їх спільний друг. Джоні Марр відповідатиме за написання музики, а Ян Браун - за слова до неї.

Планується, що до складу супергрупи також увійде колега Брауна по The Stone Roses, басист Гарі "Мені" Мунфілд, який нині виступає з Primal Scream, або бас-гітарист Happy Mondays Пол Райдер. Хто займе місце за ударною установкою, поки що невідомо.

Робота над новим проектом проходитиме в перервах між основною діяльністю музикантів: зараз Джоні Марр є штатним гітаристом групи The Cribs, з якою записав альбом "Ignore the Ignorant", а Ян Браун тільки що випустив шостий сольний альбом "My Way".

Браун і Марр, обидва родом з Манчестера, знайомі ще з підліткового віку. Ще до створення The Stone Roses і The Smiths приятелі планували співпрацю, але безуспішно.

Повернутися до списку публікацій