Роббі Вільямс відправився в студію разом з Take That

30/09/2009

Роббі ВільямсБританський співак Роббі Вільмс був помічений в одній із студій звукозапису в Нью-Йорку, куди він, за даними газети The Daily Mirror, приїхав спеціально для того, щоб попрацювати з своїми колишніми колегами з групи Take That.

Газеті стало відомо, що артист працює з колективом над записом нової спільної пісні. В тому випадку, якщо возз'єднані Take That випустять композицію з Вільямсом, вона стане для нього першою співпрацею з групою з 1995 року. 14 років тому Вільямс пішов з Take That і з того часу не брав участі в діяльності колективу.

Як заявило джерело The Daily Mirror, близьке до оточення музикантів, Take That не виключають того, що після запису вони представлять новий матеріал прихильникам. При цьому на сцену з учасниками групи - Гері Барлоу, Марком Оуеном, Джейсоном Оранджем і Ховардом Дональдом - вийде і Роббі Вільямс, який раніше неодноразово заявляв про готовність до співпраці з Take That.

Газета пише, що Роббі Вільямс прилетів до Нью-Йорка ще в середу, 23 вересня. Він повечеряв зі своїми колишніми колегами по поп-групі, а до вихідних артисти приступили до роботи в студії Electric Lady, в якій колись записувався і репетирував Джімі Хендрікс.

Як скоро відбудеться реліз нових пісень Take That, поки що не повідомляється. Тим часом, представник групи відмовився коментувати ситуацію з поверненням Вільямса до складу колективу. Також залишається не зрозумілим, чи буде ця співпраця носити тимчасовий характер, а чи приведе до повноцінного возз'єднання групи в оригінальному складі. На початку 2009 року менеджер Вільмса заявляв, що його підопічний не має наміру назавжди повертатися в Take That.

Група Take That була сформована у Манчестері в 1990 році. У 1995 році квінтет покинув Роббі Вільямс, а трохи пізніше колектив розпався. У 2005 році учасники групи оголосили про возз'єднання, записали альбом "Beautiful World" і відправилися в турне.

Вільямс, який після відходу з Take That, почав сольну кар'єру, записав сім альбомів. Восьма платівка виконавця - "Reality Killed The Video Star" - повинна з'явитися у продажу вже 9 листопада. Кілька тижнів тому, на початку вересня, співак випустив кліп на перший сингл з нового альбому, пісню "Bodies".

Повернутися до списку публікацій