Деймона Албарна готують в постановники церемонії відкриття Олімпіади-2012

27/09/2009

Деймон АлбарнЛідер британських груп Blur, Gorillaz і The The Good, The Bad & The Queen Деймон Албарн став претендентом на вакантне місце художника-постановника церемонії відкриття літньої Олімпіади, яка пройде в 2012 році у Лондоні. Про це пише The Independent.

За даними видання, музикант вже провів переговори з оргкомітетом спортивного заходу, проте остаточне рішення про те, чи зможе він очолити команду, яка займеться постновкой шоу, буде ухвалено через декілька місяців. Конкуренцію в боротьбі за пост худрука церемонії Албарну складуть ще декілька кандидатів, зокрема режисер, володар "Оскара" Стівен Долдрі.

Варто відзначити, що у фронтмена Blur вже є невеликий досвід роботи на Олімпіаді. Так, під час Ігор-2008, які пройшли в Пекіні, музикант співпрацював з телерадіокомпанією ВВС. Він і його колега по Gorillaz Джеймі Х'юлетт працювали над заставкою, яка супроводжувала трансляції ВВС з олімпійського Пекіна.

Сам Албарн поки що не прокоментував своє можливе призначення на посаду постановника церемонії відкриття Олімпіади у Лондоні.

Повернутися до списку публікацій