Лілі Аллен вирішила завершити музичну кар'єру

25/09/2009

Лілі АлленПопулярна британська співачка Лілі Аллен, чий останній альбом "It's Not Me, It's You" вийшов у лютому 2009 року і відразу ж зайняв перше місце у національному чарты, вирішила залишити заняття музикою. Про це повідомляє ClashMusic. Виконавиця стверджує, що вона не збирається записувати нові платівки і не має наміру переукладати угоду зі своїм лейблом.

У записі, який з'явився у блозі Аллен на сайті "It's Not Alright" (пізніше послання було видалено), співачка поскаржилася на темпи розповсюдження інтернет-піратства, підкресливши при цьому, що не бажає миритися з існуючою ситуацією. "Часи, коли я заробляла гроші, записуючи музику, мабуть, безповоротно пройшли. На даному етапі я нічого не отримую за те, що люди скачують мої записи в Мережі", - відзначила Аллен.

Тим часом, співачка підкреслила, що її рішення завершити музичну кар'єру не пов'язано з бажанням привернути до себе увагу. "Щоб ви знали: я не маю наміру ні переглядати умови своєї роботи лейблом, ні записувати що-небудь нове. Але я все одно залишуся великим прихильником музики, так що не думайте, що я влаштовую цю кампанію з егоїстичних міркувань", - цитує Аллен видання.

Тим часом, представник співачки заявив журналу NME, що Аллен зовсім не покинула індустрію звукозапису. "Зараз вона не думає про запис нового альбому, оскільки зайнята розкручуванням своєї нової платівки", - відзначив співрозмовник видання. Співробітники рекорд-лейбла Regal, з яким працює Аллен, наразі не прокоментували заяви своєї підопічної.

Чому співачка має намір присвятити себе після відходу з музики, поки що не повідомляється. Вона неодноразово говорила про те, що її приваблює акторська професія. У найближчому майбутньому Аллен навіть зіграє головну роль в театральній постановці.

Лілі Аллен відома своєю нетерпимістю до мережевого піратства і незаконного копіювання і розповсюдження музичних файлів. Нещодавно вона виступила з різкою критикою на адресу декількох британських артистів, зокрема Ніка Мейсона з Pink Floyd і Еда О'Брайана з Radiohead. Співачка назвала той факт, що вони підтримують безкоштовне розповсюдження музики в Мережі, неприйнятним. Вона підкреслила, музиканти, що відбулися, можуть і не помітити, яку утрату їм наносять пірати, тоді як для фінансового становища артиста-початківця це згубно.

Аллен почала активно виступати у 2006 році, коли випустила дебютну платівку "Alright Stiil", яка отримала прихильні відгуки критиків. Її друга і поки що остання студійна робота - "It's Not Me, It's You" - стала двічі "платиновою" на батьківщині і тричі "платиновою" в Австралії.

Повернутися до списку публікацій