Red Hot Chili Peppers і Genesis позмагаються за місце у Залі слави рок-н-ролу

24/09/2009

Red Hot Chili PeppersЗал слави рок-н-ролу оприлюднив список номінантів на включення в 2010 році, повідомляє Contactmusic. У січні з 12 артистів виберуть п'ять, а урочиста церемонія пройде 15 березня в готелі "Волдорф Асторія" в Нью-Йорку. Претендентами на включення в Зал слави стали:

    - ABBA
    - The Chantels
    - Дарлін Лав
    - Донна Саммер
    - Genesis
    - The Hollies
    - Джіммі Кліфф
    - KISS
    - Лора Найро
    - LL Cool J
    - Red Hot Chili Peppers
    - The Stooges.

Музикант або група може удостоїтися включення в Зал слави рок-н-ролу не раніше, ніж через 25 років після того, як вийшов їх дебютний запис. Таким чином Red Hot Chili Peppers і репер LL Cool J стали номінантами в перший же рік, коли це стало можливо, відзначає Contactmusic. Рокерів з Kiss, навпаки, жюрі Залу слави ігнорувало протягом 10 років, причому в списку номінантів перераховані четверо учасників оригінального складу групи, з яких зараз грають тільки двоє. Також вперше номіновані Genesis, The Hollies і Джиммі Кліфф.

У жовтні 2009 року в Нью-Йорку відсвяткують 25-річчя Залу слави рок-н-ролу. Свою згоду на участь в урочистому концерті вже дали U2, Metallica, Crosby, Stills & Nash, Арета Франклін, Стіві Вандер, Simon & Garfunkel і Ерік Клептон.

Повернутися до списку публікацій