Мерілін Менсон захворів

24/09/2009

Мерілін МенсонАмериканський рок-музикант Мерілін Менсон (справжнє ім'я - Брайан Хью Уорнер) повідомив прихильників про те, що заразився грипом A/H1N1, також відомим як "свинячий грип". Про це 24 вересня пише австралійське інтернет-видання Undercover.

"Мені дійсно поставили офіційний діагноз. Я був у лікаря, який повідомив мене, що я хворий на 'свинячий грип'", - написав артист на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. Менсон, проте, завірив шанувальників своєї творчості в тому, що в даний час його життю ніщо не загрожує, і він швидко йде на поправку. "На жаль, я житиму", - пожартував музикант.

Як і коли саме Менсон заразився вірусом H1N1, невідомо. На найближчий час у музиканта, який випустив нову платівку "The High End of Low" у березні 2009 року, заплановано декілька концертів в Канаді - 25 вересня Менсон виступить у Галіфаксі, а 26-го - у Монктоні. Інформації про можливу відміну цих шоу поки що не надходило.

Варто відзначити, що Менсон не єдиний відомий музикант, який захворів "свинячим грипом". Не так давно, наприклад, з симптомами цього захворювання були госпіталізовані учасники британської групи Kasabian. Музиканти захворіли під час туру по Австралії. У квітні 2009 року з'явилися чутки про те, що колишній лідер Babyshambles Піт Догерті також підхопив вірус H1N1, проте згодом ця інформація не підтвердилася.

Повернутися до списку публікацій