Новий сингл Майкла Джексона надійде у продаж 12 жовтня

24/09/2009

Звукозаписна компанія Sony Music Entertainment 12 жовтня випустить в продаж новий сингл Майкла Джексона "This Is It", повідомляє Associated Press. Сингл "This Is It" стане першою композицією, що раніше не видавалася, яка вийде в світ після смерті співака.

Коли саме була записана ця пісня, представники Sony Music поки що не повідомляють, розповівши лише, що в роботі над композицією взяли участь брати Джексона, які записали партії бек-вокалу.

Назву "This Is It!" повинен був носити гастрольний тур Джексона, почати який планувалося у середині липня 2009 року. Відеозаписи репетицій, що проводилися напередодні туру, стануть основними для документального фільму "This Is It!", прем'єра якого призначена на 28 жовтня.

Після раптової смерті Джексона, 25 червня 2009 року промоутери туру "This Is It!" оголошували, що під час репетицій були зроблені і аудіозаписи, яких, за їх словами, досить "на два живі альбоми".

Смерть Джексона викликала різкий сплеск інтересу до його творчості - альбоми, видані в різні періоди життя співака, піднялися на верхні сходинки хіт-парадів по всьому світу.

Повернутися до списку публікацій